ZESPÓŁ

Michał Czapski

Pomysł założenia Fundacji zrodził się pierwotnie z doświadczeń w świecie brandingu, często stykałem się z iskrzeniem na linii artysta – zleceniodawca, postanowiłem to zmienić. Tak powstała Fundacja Czapski Art Foundation.
W kolejnych latach działalności pojawiły się zupełnie nowe aspekty i widoczne potrzeby szerszej pracy w sferze kultury, przebyliśmy długą drogę i dzisiaj to już zupełnie inny wymiar. Uważam, że przyszłość młodych artystów to innowacje technologiczne i m.in. wirtualna rzeczywistość (VR).
Walczę o każdą chwilę, którą mogę poświęcić Fundacji, wiem, że warto, mój zapał nie słabnie dzięki świetnemu zespołowi, z którym mam szczęście pracować – to dzięki nim dokonujemy czasami niemożliwego. 

Karolina Czapska

Wszystko jest dla mnie możliwe do zorganizowania. Planowanie, organizacja i koordynacja działań to mój konik. W tych rolach spełniam się najlepiej a wykształcenie Kulturoznawcy bardzo w tym pomaga. Pozyskane szerokie doświadczenie i umiejętności przekuwam na działanie, daje mi to ogromną satysfakcję.

Anna Fedorczuk

Łączeniem świata sztuki i biznesu zajmuję się … od lat. Wiem, iż bez odpowiedniego planowania finansowego nawet najlepsze pomysły nie mają szans. Ilość i różnorodność prowadzonych projektów, współpraca z przedstawicielami władz, także samorządowych, oraz doświadczenie w zdobywaniu grantów UE dają mi wiedzę, dzięki której potrafię zabezpieczyć inwestycję.

Agnieszka Urbaniak

Od kilku lat związana z Fundacją – człowiek do zadań wszelkich. Dzięki pracy tutaj łączy swoje zamiłowanie do sztuki z rozpowszechnianiem jej wśród ludzi. Jest wielką fanką funkcjonalnego i eleganckiego designu.

Dominika Goncerz

W życiu prywatnym i zawodowym ważna jest dla mnie estetyka i precyzyjność. Do zespołu Fundacji dołączyłam w 2015 roku, a moja praca związana była przede wszystkim z projektem Nowa Gazownia – koordynacja wydarzeń kulturalnych oraz komercyjnych. 

Ewa Strzyżewska

Communications Catalyst, Language&Change Coach, Master NLP

Od ponad 20 lat pracuję z kompetencją porozumiewania się, zarówno w środowisku biznesu, jak i w mniej formalnych warunkach. Moim celem jest dopasowanie działań do konkretnych potrzeb tych, z którymi pracuję.

Maciej Klocek

Świat techniczny interesował mnie od zawsze, przez co stałem się tak zwaną “złotą rączką”. W fundacji zajmuję się właśnie technicznymi sprawami, a swą przygodę w zespole rozpocząłem na samym jej początku – pomagałem stworzyć pierwszą wystawę w galerii na ul. Wawrzyniaka. Po za pracą w fundacji robię pokazy laserowe i zajmuję się światłem.