DESIGN YOUR BUSINESS – cykl bezpłatnych warsztatów i indywidualnych konsultacji

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów i indywidualnego doradztwa.

„DESIGN YOUR BUSINESS” – jak zaprojektować własny biznes krok po roku?

  • Masz pomysł na projekt lub biznes w branży kreatywnej, kulturze lub sztuce?
  • Chcesz wykorzystać swój talent, realizować marzenia zarabiać na swoich pasjach?
  • Marzysz, aby skutecznie sprzedawać swoje projekty, produkty lub usługi, ale nie wiesz jak zacząć?
  • Interesujesz się metodami kreatywnego projektowania i rozwoju osobistego?
  • Chcesz poznać ludzi kreatywnych, pasjonatów dobrego designu, kultury i sztuki?

 

Jeśli odpowiesz „tak” na choćby jedno pytanie to ten program jest dla Ciebie?

 

Co to jest?

„Design your business” to cykl bezpłatnych warsztatów oraz sesji indywidualnego doradztwa. Podczas warsztatów zaprezentujemy narzędzia kreatywnego rozwiązywania problemów oraz projektowania innowacyjnych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników, zgodnie z metodyką Design Thinking.

Dzięki poznanym narzędziom projektowym zaplanujesz swój własny biznes, poznasz problemy i potrzeby przyszłych klientów, zaprojektujesz produkt lub usługę oraz unikalny model biznesowy. Sesje doradcze będą okazją do pracy indywidualnej, pogłębienia wiedzy oraz skonsultowania swoich pomysłów z ekspertem.

Efektem udziału w programie będzie koncepcja uruchomienia własnego biznesu, sieć profesjonalnych kontaktów oraz certyfikat kończenia cyklu warsztatów.

Warsztaty

  1. Start-up – Jak znaleźć pomysł na własny biznes? – 12 lipca, godz. 17.00
  2. Value proposition – Jak odkryć najgłębsze potrzeby klientów i zaprojektować propozycję wartości, za którą będą chcieli zapłacić? – 24 lipca, godz. 17.00
  3. Design Thinking – Jak zaprojektować produkt lub usługę, którą pokochają klienci? –  9 sierpnia, godz. 17.00
  4. Busines Model Canvas – Jak zbudować skuteczny model biznesowy, aby zarabiać na swoim, pomyśle – 23 sierpnia, godz. 17.00

 

Dla kogo?

Warsztaty i sesje doradcze adresowane są do artystów, grafików, projektantów, pracowników branży kreatywnej oraz wszystkich zainteresowanych poznaniem metod kreatywnego projektowania i rozwoju osobistego.

Gdzie?

Nowa Gazownia, ul. Ewangelicka 1, Poznań

Kto prowadzi zajęcia?

Warsztaty i indywidualne konsultacje poprowadzi Hanna Król – doświadczony menedżer, konsultant, trener i coach biznesu. Hanna Król prowadzi własną firmę szkoleniowo-konsultingową inEdu (www.inedu.pl) działającą na styku nauki i biznesu. Specjalizuje się w definiowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju, budowaniu unikalnych modeli biznesowych, opracowaniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów i usług.

Aktywnie wspiera w rozwoju firmy, instytucje edukacyjne i organizacje pozarządowe. Prowadzi warsztaty z metodyki Design Thinking, zarządzania innowacyjnymi projektami, kreatywnego rozwiazywania problemów oraz planowania i rozwoju biznesu. Prowadzi programy rozwoju osobistego oraz sesje coachingowe i mentoringowe dla menedżerów, artystów, naukowców i młodych przedsiębiorców.

Jak się zapisać?

Jeśli chcesz wziąć udział w trzecim warsztacie 9 sierpnia 2017, godz. 17.00-19.30 napisz jaki masz pomysł na biznes i dlaczego chciałbyś wziąć udział w naszym programie. Maila wyślij na adres: karolina.nowicka@czapski.art.pl

Liczba miejsc jest ograniczona!