Patterns Of Work – Nowe przedsięwzięcie w CAF

Czapski Art Foundation ogłasza i zaprasza:

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLAKATOWY CZAS ROZPOCZĄĆ!

 

Projekt Galerii nEUROPA, produkowany przez Kultur Aktiv e.V.Dresden, zatytułowany „Patterns of work” to już trzecia edycja konkursu i zarazem wystawy plakatów. W zeszłym roku projekt zatytułowany „Exercises with stones” miał aż siedem wystaw w czterech krajach, zrzeszył 57 artystów z 17 krajów artystów.

To dopiero początek, a już odzew jest ogromny. To kilku partnerów z Drezna (Galerie Alte Feuerwache Loschwitz Dresden, Miasto Drezno, Kunstkeller Annaberg e. V. , Alte Bäckerei Großhennersdorf) oraz Art Space z Japonii: Kyoto Art Space Korin. W przygotowaniu jest również wystawa w Istambule.

Co więcej, „Patterns of work” właśnie zostało włączone w zupełnie nową inicjatywę: „Photographie – Biennale WORLDWIDEWORK”, która będzie w postaci biennale właśnie będzie obecne we wszystkich znaczących galeriach sztuki w Dreźnie w 2020 roku!

Z ogromną dumą i radością, Czapski Art Foundation wpisuje się na listę partnerów „Patterns of work”, który będzie gościć w naszej przestrzeni OFUTURE zone.

Pierwsze wystawy planowane są już za około 6 miesięcy. A teraz oficjalnie ogłaszamy:

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TYM PROJEKCIE

Jak mówi kurator, Holger Wendland:

„Możesz stać się częścią tego globalnego projektu, ze swoją kreacją, jeżeli tylko pokażesz nam swoje zdanie i rozumienie tematu przewodniego. Im więcej ironii, filozofii czy inspiracji, tym lepiej.”


Nie mamy deadline’u, mamy limit prac! Warto zatem zareagować bez zwlekania.

 

Plakaty powinny:

Być w formacie .jpg bądź .tiff (będą drukowane na miejscu)

Być wysłane mailem na nasz adres: info@czapski.art.pl

Posiadać rozmiar: 60,9×40 lub 40×60,9 cm w rozdzielczości 300dpi CMYK oraz RGB 

Zawierać nazwę projektu „Patterns of work”,  który może być dopasowywany, zmieniany, przeinaczany tak by pasował do koncepcji (na przykład „Heroes of work”) oraz imię i nazwisko twórcy i kraj, z którego pochodzi (w języku angielskim). Adres e-mail czy strona www są opcjonalne.

 

Nie pobieramy opłat za zgłoszenia.

A poniżej zamieszczamy kilka prac, które już do nas trafiły – niech będą inspiracją, wskazówką czy punktem odniesienia.

webPoster3.Marianna_Glynska_Ukraine webAchill webEmilie-Goffin-Belgium--2019 webEmilie-OF-WORK,-EMILIE-MRAZIKOVA-,-CZECH-REPUBLIC webIran webmarkus_thieme_germany_2019

Zatem, zabierajcie się do pracy, Drodzy Artyści, a my czekamy z niecierpliwością na jej efekty.

W razie wątpliwości czy pytań, piszcie śmiało na wskazany powyżej adres – chętnie pomożemy!

 

Zespół CAF