STARTUP GO

Startup GO to 48-godzinna impreza, w czasie której młodzi ludzie w grupach pracują nad stworzeniem i przygotowaniem do wdrożenia własnego biznesu. W tym czasie będą wymieniać się doświadczeniami i wiedzą w zakresie: biznesu, zarządzania, projektowania stron internetowych, tworzenia oprogramowania. Pomocą służyć będą uczestnikom mentorzy reprezentujący różne aspekty tworzenia i prowadzeniu biznesu. Pomysły, nad którymi będą pracować uczestnicy zostaną ocenione przez jury i dwa z nich zostanie skierowanych do programu akceleracyjnego.

Mogą wziąć w niej udział już istniejące projekty, jak również osoby, które dopiero pragną znaleźć zespół, by wspólnie wcielić w życie pomysł swój lub członka zespołu.

PROGRAM AKCELERACJI – Co dalej?

Wybrane w poprzednim etapie startupy przejdą autorski program doradczo – szkoleniowy stworzony przez praktyków biznesu, dzięki któremu uzyskają dostęp do wiedzy, kompetencji i business/life hacków przydatnych w prowadzeniu firmy. Zajęcia będą dotyczyć zagadnień zarówno ogólnobiznesowych jak również wiedzy specjalistycznej, dedykowanej konkretnym startupom.

 

harmonogram-startupgo

 

 

Zgłoszenia oraz więcej informacji na stronie Instytutu ESEDI oraz Facebook